Hans Cornelis aan de slag bij JPL-club

27-06-2025 10:58
-
Geschreven door Redactie
Hans Cornelis aan de slag bij JPL-club

Een nieuwe uitdaging voor Hans Cornelis. De voormalige hoofdtrainer van Lokeren-Temse treedt bij Sporting Charleroi in dienst als assistent van Rik De Mil.

Rik De Mil heeft er een nieuwe assistent bij. Hans Cornelis werd vandaag voorgesteld bij Charleroi. Cornelis zat al sinds februari zonder job na zijn ontslag bij Lokeren-Temse.

Hans Cornelis is geen onbekende in het voetbalwereldje. De voormalige verdediger van Club Brugge, Cercle Brugge en KRC Genk was de afgelopen seizoenen trainer van Lokeren-Temse, maar werd daar begin februari ontslagen.

Sindsdien zat Cornelis zonder job, maar nu heeft hij opnieuw een ploeg gevonden. Hij gaat niet aan de slag als hoofdtrainer, wel als assistent-coach van Charleroi. Hij wordt er de opvolger van Rudi Cossey, die naar OH Leuven is vertrokken.

“Zijn complementaire profiel met de rest van de staf en zijn kennis op het veld hebben de keuze vergemakkelijkt”, schrijft Charleroi op zijn site. Vandaag zal Cornelis al een eerste keer op de bank zitten tijdens de oefenwedstrijd van Charleroi tegen Bergen.

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

Op 25 juli begint het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League. Deze zomer zal...

Wat is er van Kévin Denkey?

Wat is er van Kévin Denkey?

Cercle Brugge wist Kévin Denkey in januari 2021 transfervrij over te nemen van Nîmes Olympique....

Toch een uittocht bij KRC Genk?

Toch een uittocht bij KRC Genk?

Sportief directeur Dimitri de Condé maakte zich sterk dat Racing Genk de groep goed samen...

BEKIJK Bart Appeltans ontwierp nieuw shirt STVV

BEKIJK Bart Appeltans ontwierp nieuw shirt STVV

STVV stelde op de fandag de outfit voor het seizoen 2025/2026 voor. Interieurarchitect Bart Appeltans...

Uittocht bij Club Brugge levert veel geld op

Uittocht bij Club Brugge levert veel geld op

Ferran Jutgla vertrok voor 5 miljoen euro naar Celta de Vigo. Casper Nielsen leverde ook...