Hans Vanaken geeft Rode Duivels niet op: “Ik speel goed”

Geen Kevin De Bruyne tegen Azerbeidzjan en Estland. Youri Tielemans is al maanden op zoek naar een betere vorm. Domenico Tedesco liet Hans Vanaken toch links liggen. De bondscoach belde de aanvoerder van Club Brugge op om daar wat duiding bij te geven.
“Ik vind het spijtig dat hij zelfs niet meer opgeroepen wordt”, zei commentator Frank Raes. Hij zag in Vanaken het ideale profiel om De Bruyne te vervangen.
“Tielemans speelt nooit en deed toch mee”, stelde Jan Mulder bij VTM2. “Een foute beslissing van de bondscoach. Arthur Vermeeren verdient het meer. Of Hans Vanaken als spelmaker. Hij lijkt wel eens apathisch te spelen, maar hij is toch een knappe spelverdeler.”
“Ik vind dat ik mezelf niks kan verwijten”, merkt Hans Vanaken in een gesprek met Het Nieuwsblad op. “Ik speel goed voor Club Brugge, zit goed in mijn vel. Ik doe gewoon mijn ding, kortom. Dan is het aan de bondscoach om keuzes te maken. Die moet ik respecteren.”
Kevin De Bruyne zal er ook in oktober niet bij zijn. Roept de bondscoach Hans Vanaken wel op voor de duels tegen Oostenrijk en Zweden?
LEES OOK: Club Brugge terug met Odoi en Nielsen