Hans Vanaken koestert nieuwe hoop

13-02-2025 10:42
-
Geschreven door Redactie
Hans Vanaken koestert nieuwe hoop

Club Brugge versloeg Atalanta Bergamo met 2-1. Hans Vanaken maakte nogmaals een goede beurt. Bondscoach Rudi Garcia zat niet in de tribune.

“Het was nodig om tegen dit Atalanta sterk te spelen. De wedstrijd was lastig, want ze spelen hoog en veel man op man. Ik denk ook dat we het in de eerste helft te weinig beloond werden”, citeert Het Nieuwsblad Vanaken.

Vanaken geeft aan dat hij de penaltyfase niet goed heeft gezien bij Club Brugge – Atalanta. “Ik stond op 40 meter ervan. Ik heb enkel gehoord dat het redelijk licht is, maar we hadden al eerder het doelpunt kunnen maken. 2-1 is natuurlijk een mooie uitslag. We gaan liefst met voorsprong naar daar. Als we zoals vandaag spelen, liggen er wel mogelijkheden”, aldus Vanaken.

Tot slot kreeg Vanaken de vraag of hij een plaatsje bij de Rode Duivels van Garcia moet krijgen. “Mijn niveau nu is goed. Ik ken de bondscoach nog niet goed genoeg, maar ik denk dat hij zijn tijd moet nemen om te kijken wat hij gaat doen met de nationale ploeg. Ik hoop dat ik daarbij zal zijn”, besluit Vanaken.


LEES OOK: Nicky Hayen trots: “Een totaalprestatie”

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL

Op 8 september viel het doek over de zomermercato in de Jupiler Pro League 2025/2026....

Nog veel huiswerk bij Anderlecht

Nog veel huiswerk bij Anderlecht

Anderlecht liet Mads Kikkenborg naar Mölde vertrekken en trok met Justin Heekeren een nieuwe keeper...

STVV investeert ruim 2 miljoen euro

STVV investeert ruim 2 miljoen euro

“Het beste voetbal in België”, merkte Frank Boeckx meermaals op. Thorgan Hazard ziet in STVV...

KRC Genk mag in de spiegel kijken: probleem in aanval

KRC Genk mag in de spiegel kijken: probleem in aanval

Racing Genk verkocht Tolu Arokodare en haalde er Aaron Bibout en Jusef Erabi voor respectievelijk...

VIDEO Interview Wouter Vrancken: “Niet zakken”

VIDEO Interview Wouter Vrancken: “Niet zakken”

2025 bracht veel moois voor Wouter Vrancken: STVV in eerste gehouden, dit seizoen op de...