Hans Vanaken: “Vertrouwen en geluk”

Club Brugge begon goed bij KV Mechelen en kwam er op voorsprong. Het werd echter een zwaar bevochte zege. In de 95e minuut kwam KV Mechelen verdiend langszij. Maar in minuut 102 kopte Joel Ordonez de 1-2 binnen. Hans Vanaken ziet een positieve evolutie.
“Het kwam erop aan om die laatste vrije trap goed te nemen, en De Cuyper deed dat perfect. Ordonez kopte hem keihard binnen. Zo konden we toch nog winnen”, blikt Hans Vanaken terug via het clubkanaal. “Na die late gelijkmaker leek het erop dat we het bij een punt moesten houden, maar vertrouwen en een beetje geluk kunnen veel doen.”
Met die zege blijven ze op vier punten van Racing Genk. “In de tweede helft hadden we minder balbezit en weinig mogelijkheden, maar uiteindelijk telt het resultaat. Je hoort mij niet klagen. We hopen dinsdag (Sporting CP, nvdr.) opnieuw te winnen. Dat zou een mooie bekroning zijn op deze reeks.”