Hasi ziet een ander Anderlecht

03-05-2025 14:49
-
Geschreven door Redactie
Hasi ziet een ander Anderlecht

Een derde trainer bij Anderlecht dit seizoen. De motor sloeg niet meteen aan. Net op het moment dat de kritiek richting kookpunt ging, volgde een 10 op 12. Zo trekt Anderlecht toch met vertrouwen en hoop naar de finale van de Beker van België. Besnik Hasi is content.

“Die eerste match op Brugge was zo slecht, hé. Toen was ik diep ontgoocheld”, aldus Hasi bij Het Nieuwsblad. “Toch dacht ik nooit: ‘Waar ben ik aan begonnen’. Ik zit zo niet in elkaar. We halen er het maximum uit en er is progressie.”

Dat laatste ziet Hasi ook duidelijk terug in de spelersgroep. “Op Union gingen Kasper Dolberg en Thorgan Hazard nog met elkaar in de clinch. Zelf vind ik dat niet erg. Ik maak soms zelfs een wegwerpgebaar als ik discussieer met maten bij een koffie. Maar recent zag ik Thorgan applaudisseren nadat Dolle op doel had geschoten terwijl Hazard ook mee was. Er is meer tactische discipline. De spelers werken meer voor elkaar.”

LEES OOK: Vertonghen klaar voor finale Club Brugge-Anderlecht

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL

Op 8 september viel het doek over de zomermercato in de Jupiler Pro League 2025/2026....

Fans Club Brugge steunen Nicky Hayen: “Niet onze Club”

Fans Club Brugge steunen Nicky Hayen: “Niet onze Club”

Tegen FC Barcelona ging er een ‘Nicky Hayen Bruges Army’ door het stadion. Een maand...

BEKIJK Club Brugge – Arsenal

BEKIJK Club Brugge – Arsenal

Ivan Leko begint aan zijn derde avontuur bij Club Brugge met een thuismatch tegen Arsenal....

Club Brugge speelt met vuur

Club Brugge speelt met vuur

Club Brugge nam afscheid van Maxim De Cuyper, Ferran Jutgla en Joel Ordonez. Nicky Hayen...

KAA Gent spuwt Club Brugge en Ivan Leko uit

KAA Gent spuwt Club Brugge en Ivan Leko uit

Ivan Leko kon niet bij Standard blijven, KAA Gent bood de Kroatische trainer een contract...