Hayen na 1-1: “Een ‘net niet’ gevoel”
Thuis een gelijkspel tegen OH Leuven, winst bij Westerlo, een puntendeling tegen Sporting Charleroi. Zo kwam Racing Genk opnieuw niet tot winst in eigen huis. Nicky Hayen zag nochtans voldoende kansen om die driepunter over de streep te trekken.
“Wij hebben onze kansen gewoon niet afgemaakt”, vertelde Nicky Hayen bij rechtenhouder DAZN. “Ik ben het meest ontgoocheld over het gebrek aan efficiëntie. Door de vele gemiste kansen kregen we het gevoel dat het ‘net niet’ ging worden. Dan kwam die gelijkmaker nog, maar helaas konden we de wedstrijd niet winnend afsluiten. We hadden meteen twee kansen na rust, dus we hadden wel het gevoel dat het doelpunt nog ging vallen.”
Bij die gemiste kansen hoorden een gemiste strafschop van Daan Heymans. De bal vloog op de paal. “Ik denk dat we nog een penalty moesten krijgen. Maar je kan het niet meer terugdraaien, dus we gaan er ook niet te veel woorden aan vuil maken”, aldus Nicky Hayen. “We moeten ons nu vooral optrekken aan de eerste helft richting de volgende wedstrijden.”
Zaterdag is Standard te gast in de Cegeka Arena. Een week later volgt een verplaatsing naar Sporting Charleroi. Racing Genk staat nog bovenaan in Play-off 2. Westerlo telt nu ook 29 punten.
LEES OOK: Heymans baalt: “Te veel kansen gemist”