Hayen krijgt Onyedika aan de praat
Zeven op negen in de play-offs plus een zege tegen PAOK Saloniki in de Conference League, Club Brugge veert recht onder de leiding van Nicky Hayen. Duidelijkheid, vertrouwen, teamspirit, dat blijkt een aantal spelers goed te doen. Michal Skoras blijkt nu wel een aanwinst te zijn. Raphael Onyedika doet het stukken beter.
Vorig seizoen kwam hij onder de leiding van Carl Hoefkens, Scott Parker en in de play-offs Rik De Mil aan 0 doelpunten en 0 assists in 40 wedstrijden of 3.185 speelminuten.
Ronny Deila liet de 22-jarige Raphael Onyedika in 37 matchen opdraven. In die 2.655 minuten lukte de Nigeriaanse centrale middenvelder 1 doelpunt en 2 assists.
Onder de leiding van interim-trainer Nicky Hayen zit Onyedika aan 3 doelpunten in 4 wedstrijden of 360 speelminuten.
Niet alleen zijn doelpunten springen in het oog. Hij maakte vier matchen op rij de negentig minuten rond. In 21 duels in de reguliere competitie haalde Onyedika elf keer het einde. (DC)
LEES OOK: PAOK-stadion uitverkocht voor komst Club Brugge
🦸♂️ | Raphael ‘𝐌𝐫. 𝐂𝐡𝐚𝐦𝐩𝐢𝐨𝐧𝐬’ 𝐏𝐥𝐚𝐲-𝐨𝐟𝐟𝐬’ Onyedika. 🔵⚫️ #CLUANT pic.twitter.com/robSa4SxHX
— Eleven Belgium (NL) (@ElevenBeNL) April 15, 2024