Hayen krijgt schouderklopje van Vanaken

22-01-2025 10:31
-
Geschreven door Redactie
Hayen krijgt schouderklopje van Vanaken

Club Brugge pakte tegen Juventus een elfde punt in de Champions League. Knap werk. Hans Vanaken ziet Club campagne na campagne groeien. Daar hoort een lofzang voor Nicky Hayen en zijn stafleden bij.

Kyriani Sabbe kreeg de voorkeur op Joaquin Seys, Ferran Jutgla ging voor op Gustaf Nilsson. De invallers vielen scherp in. Club Brugge wist het beoogde punt in het Jan Breydelstadion te houden.

“Een pluim voor de coach en onze technische staff die zich zoals steeds heel goed hadden voorbereid en andermaal met een plan kwamen om hun sterktes eruit te halen en hun zwakkere plekken te benutten”, stelt aanvoerder Hans Vanaken via het clubkanaal. “Hun manier van aanpakken kan niet genoeg in de verf worden gezet want het levert ons telkens goeie resultaten op.”

Nieuwsbrief

Specials

VIDEO Erik Van Looy lust competitieformat(s) niet

VIDEO Erik Van Looy lust competitieformat(s) niet

Van achttien naar zestien ploegen. De invoering van play-offs. De G6 probeert er nu een...

DOSSIER: Transfers wintermercato 2024/2025 België JPL

DOSSIER: Transfers wintermercato 2024/2025 België JPL

De Belgische wintermercato liep van 7 januari tot en met 3 februari. De clubs kunnen...

VIDEO Mignolet, Hayen en Delorge duimen voor STVV

VIDEO Mignolet, Hayen en Delorge duimen voor STVV

Degradatiezorgen voor STVV. Met nog vijf duels te spelen, staan de Kanaries bij de laatste...

Deze transfermarkten zijn nog open

Deze transfermarkten zijn nog open

De Belgische wintermercato sloot op 3 februari af, net als in Duitsland, Frankrijk, Italië, Spanje...

VIDEO Toby Alderweireld: “Alles kan in Play-off 1”

VIDEO Toby Alderweireld: “Alles kan in Play-off 1”

De titelstrijd lijkt tussen Racing Genk en Club Brugge te gaan. Toby Alderweireld hoopt dat...