Hayen ziet voordeel voor Club Brugge

17-09-2024 14:31
-
Geschreven door MK
Hayen ziet voordeel voor Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen Borussia Dortmund. Club-trainer Nicky Hayen ziet het als een voordeel om de eerste wedstrijd in eigen huis af te werken.

Voor Nicky Hayen wordt het zijn vuurdoop in de Champions League. Die start met een thuiswedstrijd tegen Borussia Dortmund, de finalist van de vorige editie. “Beter thuis tegen Dortmund? Starten thuis is altijd wat je wil meemaken. Want iedereen kijkt uit naar de start. Alles in aanwezig om er een mooie avond van te maken. Al was in Dortmund, met die gelbe wand, ook een belevenis geweest”, aldus Nicky Hayen op zijn persbabbel.

Wat gaat blauw-zwart brengen in Europa? “Ik verwacht dat we ons tonen in deze Champions League. Dat we ons club uitdragen. We willen tonen dat we goed kunnen voetballen. Als we alles goed doen, zijn we in staat om resultaten te boeken. We willen er alles aan doen, elke wedstrijd.”

LEES OOK: Vanaken: “Zo ver mogelijk raken in Europa”

Nieuwsbrief

Specials

Wat is er van ‘assistkoning’ Mike Tresor?

Wat is er van ‘assistkoning’ Mike Tresor?

23 assists in het seizoen 2022/2023. Mike Tresor vestigde een Belgisch record. Hij voegde daar...

3 Rode Duivels misten geen minuut onder Van Bommel

3 Rode Duivels misten geen minuut onder Van Bommel

Mark van Bommel heeft zijn vuurdoop als bondscoach van de Rode Duivels achter de rug....

Vrancken, Delorge en Dams over documentaire Expeditie Kanarie (VIDEO)

Vrancken, Delorge en Dams over documentaire Expeditie Kanarie (VIDEO)

Een seizoen om U tegen de zeggen. STVV pakte in 2025/2026 met champagnevoetbal uit, met...

Nieuw voetbalstadion met achtbaan

Nieuw voetbalstadion met achtbaan

Het Zwitserse FC Sion hoopt in 2033 in een nieuw stadion aan de slag te...

Wat is er van Loïc Mbe Soh?

Wat is er van Loïc Mbe Soh?

De ene carrière verloopt zus een ander zo. Loïc Mbe Soh ruilde als tiener PSG...