“Beste transfer in jaren van RSC Anderlecht”

11-11-2020 20:18
-
Geschreven door MK
“Beste transfer in jaren van RSC Anderlecht”

RSC Anderlecht shopte afgelopen wintermercato in de Major Leage Soccer (MLS). Het plukte Michael Murillo en Kemar Lawrence weg bij New York Red Bulls. Vooral de komst van Murillo bleek een schot in de roos. Analist Mo Messoudi is fan van de rechtsachter.

“Ik vind Murillo, die ook aanvallend sterk is, een van de betere transfers van paars-wit van de laatste jaren”, stelt analist Mo Messoudi tegenover Sport/Voetbalmagazine.

Vorig seizoen vierde de 24-jarige Panamese international zijn debuut op 19 januari in de thuiswedstrijd tegen Club Brugge. Sindsdien miste hij geen minuut bij RSC Anderlecht.

Dit seizoen is hij uitstekend op dreef. In twaalf wedstrijden maakte Murillo twee doelpunten en gaf drie assists. Hij heeft zo een aandeel van 22% in de gemaakte paars-witte doelpunten.

Lees ook: MLS toont meerwaarde voor Anderlecht

 

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

Er zit weer een drukke transferzomer aan te komen in de Jupiler Pro League 2026/2027....

KALENDER Jupiler Pro League 2026/2027

KALENDER Jupiler Pro League 2026/2027

Op vrijdag 7 augustus gaat de bal weer aan het rollen in de Jupiler Pro...

VIDEO Frederic De Meyer: “We zijn er klaar voor”

VIDEO Frederic De Meyer: “We zijn er klaar voor”

STVV begon aan het nieuwe seizoen met een puntendeling tegen Lommel. De Kanaries verdienden meer....

Romelu Lukaku, financiële kater voor Napoli

Romelu Lukaku, financiële kater voor Napoli

Na twee seizoenen is het avontuur van Romelu Lukaku bij Napoli afgelopen. Dat ging van...

Zevende en laatste nieuwkomer bij Club Brugge

Zevende en laatste nieuwkomer bij Club Brugge

Club Brugge zou bijna klaar zijn met het transferhuiswerk. Romain Esse is op komst. De...