Hoger bod voor Ardon Jashari

02-07-2025 07:04
-
Geschreven door Redactie
Hoger bod voor Ardon Jashari

Ardon Jashari maakte aan Club Brugge duidelijk dat hij naar AC Milan wil. De 22-jarige Zwitserse middenvelder trok op zijn achtste naar San Siro. Een jongensdroom kan in vervulling gaan. Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri brachten de Rossoneri een nieuw bod uit. Nicolo Schira gaf eerder aan dat er een akkoord is tussen de betrokken partijen.

AC Milan hoopt met een optelsom van 33 miljoen euro plus 5 miljoen bonussen Club Brugge over de streep te kunnen trekken. Goed voor een nieuw transferrecord in België. Voorlopig staat die nog op naam van Charles De Ketelaere. AC Milan betaalde alles samen 37,5 miljoen voor de Rode Duivel, die nu bij Atalanta Bergamo speelt.

Jashari kwam vorige zomer van FC Luzern over en ontpopte zich snel tot een van de sterkhouders bij Club Brugge. Hij mocht de trofee Speler van het Jaar in ontvangst nemen.

LEES OOK: Bod op komst voor Bjorn Meijer

 

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

Op 25 juli begint het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League. Deze zomer zal...

Wat is er van Kévin Denkey?

Wat is er van Kévin Denkey?

Cercle Brugge wist Kévin Denkey in januari 2021 transfervrij over te nemen van Nîmes Olympique....

Toch een uittocht bij KRC Genk?

Toch een uittocht bij KRC Genk?

Sportief directeur Dimitri de Condé maakte zich sterk dat Racing Genk de groep goed samen...

BEKIJK Bart Appeltans ontwierp nieuw shirt STVV

BEKIJK Bart Appeltans ontwierp nieuw shirt STVV

STVV stelde op de fandag de outfit voor het seizoen 2025/2026 voor. Interieurarchitect Bart Appeltans...

Uittocht bij Club Brugge levert veel geld op

Uittocht bij Club Brugge levert veel geld op

Ferran Jutgla vertrok voor 5 miljoen euro naar Celta de Vigo. Casper Nielsen leverde ook...