David Hubert tevreden: “Meteen bij de keel grijpen”
Besfort Zeneli mikte in de derde minuut raak. Vier minuten later volgde de 2-0 via Relebohile Mofokeng. David Hubert zag Union nog drie keer scoren tegen Lommel.
Union telt nu 16 op 18. Ondanks het nieuwe spelersverloop in de mercato staat Union er opnieuw én snel. “Het was belangrijk om Lommel meteen bij de keel te grijpen en hoog druk te zetten, met veel beweging en veel diepgang”, stelde David Hubert na afloop.
“De jongens hebben dat in het eerste kwartier uitstekende uitgevoerd. Lommel liet heel veel ruimte in de rug van de defensie en die hebben we niet altijd goed benut. Onze fout was om het gaspedaal los te laten na de 2-0, we namen het toen iets te makkelijk op. Er werd ook te veel voor eigen succes gespeeld en dat wil ik absoluut niet zien. Dat heb ik dan ook duidelijk gemaakt tijdens de rust.”
“We hebben veel spelers die kunnen scoren en dat is belangrijk en beter dan afhankelijk zijn van één of twee spelers”, citeert Sporza David Hubert.
Union kan zich nu voorbereiden op een trip naar Viktoria Pilsen. De eerste clash in de groepsfase van de Europa League.
LEES OOK: 19 goals, 13 doelpuntenmakers bij Union
Maak van Voetbalbelgie.be jouw voorkeursbron op Google. Zo mis je de laatste nieuwtjes in de JPL niet!