Hugo Broos over titelstrijd: “Meer kwaliteit”

Club Brugge is uitstekend bezig in de play-offs (20 op 24). Anderlecht staat echter op één en telt 12 op 12 in eigen huis. Hugo Broos kijkt vol verwachting naar deze clash uit.
“Het wordt een wedstrijd met enorme druk voor beide teams. Degene die buigt zal de titel verliezen. Maar ik zie Brugge winnen en kampioen worden”, geeft Hugo Broos aan bij Sudinfo.
De huidige bondscoach van Zuid-Afrika acht de titelkansen van Club groter. “Club Brugge heeft kwaliteiten getoond die al acht wedstrijden veel beter waren dan Sporting. Thiago is afwezig, maar Skov Olsen is terug om het verschil te maken. Het enige nadeel voor Club is de gemiste kansen tegen de Union, het zal dus nog spannend worden.”
De trainer heeft een verleden bij beide ploegen en beleefde er ook successen, maar is toch meer fan van Blauw-Zwart. “Ja, sinds mijn pijnlijke ontslag bij Sporting in 2005. Ik heb twaalf jaar bij Anderlecht gespeeld, waarmee ik heel wat heb gewonnen, maar ik heb altijd veel meer respect gekregen van Brugge.”