Hugo Cuypers panikeert niet

10 doelpunten en 2 assists in de eerste zeven matchen. Hugo Cuypers kwam op de verlanglijst van enkele buitenlandse clubs te staan. Tot een transfer kwam het echter niet. De werklustige aanvaller scoorde voor het laatst op 17 augustus. Tegen Cercle Brugge kwam hij voor de achtste match op rij niet tot scoren.
“Ik ben een maandje out geweest met een spierblessure. Het belangrijkste is dat we als ploeg resultaten neerzetten. Dan komen mijn doelpunten wel vanzelf”, stelde de 26-jarige Luikenaar na de 2-0 uitschuiver bij Cercle Brugge. De eerste nederlaag van AA Gent in de Jupiler Pro League dit seizoen.
Hugo Cuypers staat niet alleen. Gift Orban mikte voor het laatst raak op 20 augustus. De Nigeriaanse spits staat al acht maanden droog en lijkt het scoren ook even verleerd te zijn.
Donderdag wacht een thuismatch tegen het Ijslandse Breiðablik Kópavogur. Zondag is Standard te gast in de KAA Gent Arena. Afwachten of Gift Orban en Hugo Cuypers dan wel tot scoren komen.
LEES OOK: Samoise trekt aan alarmbel bij KAA Gent