Imke Courtois ziet voordeel voor Club Brugge en Union

Speeldag zes in Play-off 1 wordt vandaag afgewerkt. Anderlecht moet naar Cercle Brugge, Club trekt naar Racing Genk en Union krijgt Antwerp over de vloer. Anderlecht staat bovenaan met een voorsprong van twee punten op Club en drie op Union. Razend spannend.
“Club Brugge voetbalt op een wolk. Wat ze woensdag hebben neergezet tegen Genk was toch een statement van jewelste? En Union is terug”, stelt Imke Courtois vast bij De Zondag. “Ik blijf erbij dat Club of Union het meeste kans maken. Ook omdat Anderlecht nu nog opgezadeld zit met blessureleed. Ik vrees dat hun kern niet breed genoeg is om dat allemaal op te vangen.”
“Ik denk wel dat het nu alleen nog tussen Anderlecht, Club Brugge en Union gaat, met Genk, Antwerp en Cercle Brugge als scherprechters. In de play-offs zijn er altijd verrassingen. En Antwerp kan rekenen op de bekerfinale voor een Europees ticket, dat kan Genk niet.”
LEES OOK: Driedubbele opsteker voor Club Brugge met oog op Genk