Ivan Leko zag één ploeg

23-03-2026 07:46
-
Geschreven door Redactie
Ivan Leko zag één ploeg

Club Brugge sluit de reguliere competitie af met een 4-1 zege tegen KV Mechelen. Ivan Leko stapt met een goed gevoel de interlandbreak in. 

Nicolo Tresoldi mikte al na twee minuten raak. De aanvaller strafte slecht positiespel van de Mechelse doelman af. Kyriani Sabbe mikte in de 22ste en 37ste minuut raak. Er volgden in de tweede helft nog goals van Benito Raman en Brandon Mechele.

“Ik denk dat het een ontspannende avond was. We namen vanaf de eerste seconde de controle over de partij. Als je bij rust 3-0 voorstaat, weet je dat je er bijna bent”, stelde Ivan Leko na afloop. “Het enige negatieve punt is de tegengoal, maar er stond maar één team op het veld vanavond. Het is een mooie manier om de reguliere competitie af te sluiten.”

Met 63 op 90 eindigt Club Brugge op de tweede plaats. Union telt drie punten meer. Bij de start van Play-off 1 worden de punten gehalveerd, waardoor Club nog wat dichter bij de koploper kruipt.

Nieuwsbrief

Specials

Grote schoonmaak bij AA Gent?

Grote schoonmaak bij AA Gent?

KAA Gent staat weer voor een vernieuwingsoperatie. Een nieuwe spits. Een centrale verdediger. Meer creativiteit...

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

Het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League loopt pas op 24 mei af. De...

KALENDER: Wie speelt tegen wie in Play-off 1?

KALENDER: Wie speelt tegen wie in Play-off 1?

Hoogspanning in de Champions’ Play-offs, beter gekend als Play-off 1. Pakt Club Brugge de titel...

FOTO: Aankomst spelers STVV en Union

FOTO: Aankomst spelers STVV en Union

Twee uur voor de aftrap van STVV-Union, de spelers en stafleden stappen het stadion binnen....

VIDEO Wouter Vrancken: “We kennen Union”

VIDEO Wouter Vrancken: “We kennen Union”

STVV pakte in Mechelen met champagnevoetbal uit. Lukt dat zaterdag ook tegen koploper Union? Wouter...