Jack Hendry aan aftrap in Antwerp-Club Brugge?

Club Brugge haalde Jack Hendry vroegtijdig terug van een uitleenbeurt aan Cremonese. Dat gebeurde met de goedkeuring van Scott Parker. De Engelse trainer voerde match na match wijzigingen in de verdediging aan. Niemand zal dan ook verbaasd opkijken als Parker tegen Antwerp voor het duo Hendry-Sylla kiest.
Tegen Zulte Waregem koos Scott Parker voor Dedryck Boyata en Denis Odoi in het hart van de verdediging. Boyata kreeg geel, Mata zat niet in de match. Odoi schoof door naar de rechterflank, Brandon Mechele en Abakar Sylla vielen in.
De vermoedelijke elf:
Mignolet
Odoi – Hendry – Sylla – Meijer
Nielsen – Onyedika
Skov Olsen – Vanaken – Lang
Yaremchuk
Ferran Jutgla is niet inzetbaar. Zo keert Roman Yaremchuk terug in de elf. Tajon Buchanan is terug inzetbaar. Antwerp telt zes punten meer. De bal gaat om half twee aan het rollen.
LEES OOK: Doodsbedreigingen in stadiondossier Club Brugge