Jackson Muleka haalt uit naar Standard-bestuur

15-02-2022 11:27
-
Geschreven door MK
Jackson Muleka haalt uit naar Standard-bestuur

Jackson Muleka doet het seizoen op huurbasis uit bij het Turkse Kasimpasa. Een beslissing die hij niet zelf nam. Hij wou het liefst bij Standard blijven.

“Ik wilde niet weg. Standard heeft me geholpen om een weg te bouwen in het Europees voetbal. Men moet de rollen niet gaan omdraaien, want het was Standard die me weg wilde. Het doet me pijn om te zien dat de club dit ontkent. En dan zwijg ik nog maar over het waardeloze contract die ze mij hebben aangeboden”, aldus een scherpe Muleka in Le Soir.

Bij Kasimpasa kende hij alvast een droomdebuut. In de thuiswedstrijd tegen Alanyaspor viel  Muleka een halfuur voor affluiten in. Het stond toen 0-1. De 22-jarige Muleka stond amper vijf minuten op het veld en hij bood Mamadou Fall (ex-Charleroi) de gelijkmaker aan (1-1).

Drie minuten later kopte Muleka zijn nieuwe club op voorsprong (2-1). Het leverde geen drie punten op. Een kwartier voor tijd viel de gelijkmaker (2-2).

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

Het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League loopt pas op 24 mei af. De...

LIVE: Derby KRC Genk-STVV anders bekeken

LIVE: Derby KRC Genk-STVV anders bekeken

“Als Racing Genk Play-off 1 niet haalt, hebben ze gefaald”, dixit Johan Boskamp. Om dat...

BEKIJK: Legends STVV in de kijker

BEKIJK: Legends STVV in de kijker

STVV is bezig aan een geweldig seizoen. Het doet denken aan 2015-2016. Na de promotie...

Wat is er van Maarten Vandevoordt?

Wat is er van Maarten Vandevoordt?

December 2017. Maarten Vandevoordt stond in de bekermatch tegen Antwerp onder de lat. Zijn eerste...

Trainerskerkhof JPL: 11 van 16 clubs wisselden van trainer

Trainerskerkhof JPL: 11 van 16 clubs wisselden van trainer

Er zijn nog twee speeldagen in de reguliere competitie plus de play-offs. Met het ontslag...