Jan Mulder geeft 3 op 10 aan Belgische topclub

De laatste speeldag in de reguliere competitie komt eraan. Valt Club Brugge naast Play-off 1? Blijft Zulte Waregem er toch nog in? Voor Anderlecht staat er ook bijzonder veel op het spel. Play-off 2 of het einde van hun seizoen. Jan Mulder is niet mals voor zijn ex-club.
Club Brugge en AA Gent strijden nog om het laatste play-off 1-ticket en Anderlecht heeft zijn lot met oog op play-off 2 niet meer in eigen handen. Vooral in die laatste ploeg was Jan Mulder bij Het Laatste Nieuws bijzonder teleurgesteld.
“Ik geef ze voor dit seizoen een drie op tien”, aldus Mulder. “Maar verdorie, zeg. Wat was dat, daar in Alkmaar? Onbegrijpelijk gedrag was het. ‘Anderlecht komt om te winnen’, hoorde ik de trainer vooraf zeggen.”
Mulder is duidelijk over Riemer: “Wel, ik zal nooit nog één woord uit de mond van dat mannetje geloven. Hoogst kwalijk was het. Onacceptabel. De pijnlijke nederlaag was de klap op de vuurpijl van verbijstering. En de grootste verantwoordelijke daarvoor is Riemer.”
Ontslag
“Zo een wedstrijd aanvangen, is kwalijk. Ik ga nu even voor de uitvoerende voorzitter spelen: ‘Morgen op mijn kantoor, meneer Riemer!’ Dit ging echt te ver!” concludeert de analist. “Aan de hand van de statistieken kun je Riemer zelfs weer ontslaan. Hij doet niet beter dan Mazzu.”