John van den Brom zit in de probleemhoek

17-07-2022 08:33
-
Geschreven door Redactie
John van den Brom zit in de probleemhoek

Lech Poznan haalde John van den Brom met veel verwachtingen binnen. De voormalige trainer van Anderlecht en Racing Genk moest de club door de voorronde van de Champions League naar de lucratieve groepsfase leiden.

In de eerste kwalificatieronde boekte Lech Poznan een 1-0 zege tegen FK Qarabag. John van den Brom zag zijn ploeg vier dagen later onderuit gaan in de Supercup: een 0-2 nederlaag tegen Rakow Czestochowa. Er volgde nog meer onheil. De terugmatch tegen Qarabag eindigde in een nachtmerrie: een verpletterende 5-1 nederlaag en geen CL-dromen meer.

Lech Poznan heeft de tweede voorronde in de Conference League als vangnet. Op 21 juli spelen ze thuis tegen Dinamo Batumi. John van den Brom hoopte dat zijn team na twee gevoelige nederlagen vertrouwen zou tanken in de eerste competitiematch. In eigen hus werd het echter 0-2 voor Stal Mielec.

“Ik beloofde een reactie na de nederlaag in Bakoe, maar deze reactie was niet wat we allemaal hadden verwacht”, zuchtte John van den Brom. “We zagen een ploeg zonder vertrouwen, energie, intensiteit en kwaliteit. Dat is een pijnlijke conclusie, die je kan trekken uit deze wedstrijd.”

LEES OOK: Van den Brom na 1 officiële match ontslagen!

LEES MEER OVER:

John van den Brom

KRC Genk

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers wintermercato 2024/2025 België JPL

DOSSIER: Transfers wintermercato 2024/2025 België JPL

Op 1 januari 2025 zwaaiden de deuren van de transfermarkten in Duitsland, Frankrijk en Engeland...

Overzicht transferdeadlines: van 1 januari tot 29 april

Overzicht transferdeadlines: van 1 januari tot 29 april

Slechts zeven competities kozen voor de traditionele transfertermijn van 1 januari tot en met 31...

Titelstrijd met twee? Kalender KRC Genk en Club Brugge

Titelstrijd met twee? Kalender KRC Genk en Club Brugge

Anderlecht leed een 0-3 nederlaag tegen Club Brugge. Een titelstrijd met twee ploegen lijkt in...

Straffe cijfers voor KRC Genk

Straffe cijfers voor KRC Genk

Matte Smets pakte in de vijfde minuut een rode kaart. Met tien tegen elf versloeg...

INSTA-FOOT: Clubs en spelers delen kerstfoto’s

INSTA-FOOT: Clubs en spelers delen kerstfoto’s

Nog één speeldag in de Jupiler Pro League, Boxing Day in de Premier League, in...