Jutgla back-up van Lewandowski

25-10-2023 09:51
-
Geschreven door Redactie
Jutgla back-up van Lewandowski

FC Barcelona legde in de zomer van 2022 Robert Lewandowski vast. Ferran Jutgla trok in die periode voor 5 miljoen euro naar Club Brugge.

“Ik dacht er natuurlijk aan om een goede vervanger van Lewandowski te kunnen zijn, maar toen ik wegging wist ik dat er veel concurrentie was en ik wilde spelen”, blikt Ferran Jutgla terug bij Catalunya Radio. “Ik moest een beslissing nemen en dat heb ik gedaan.”

Jutgla zit bij Club Brugge aan 16 doelpunten en 8 assists in 53 wedstrijden. Hij keert nog regelmatig terug naar Barcelona. “Natuurlijk mis je dingen als je weg bent. Ik heb soms een paar dagen vrij. Ik ga altijd terug naar mijn dorp om bij mijn familie en vrienden te zijn. Je hebt altijd de nostalgie om naar huis te gaan.”

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

Het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League loopt pas op 24 mei af. De...

KALENDER: Wie speelt tegen wie in Play-off 1?

KALENDER: Wie speelt tegen wie in Play-off 1?

Speeldag 2 ligt achter de rug in de Champion’s Play-offs. Union en Club Brugge boekten...

Wat is er van Michel-Ange Balikwisha?

Wat is er van Michel-Ange Balikwisha?

William Balikwisha debuteerde op zijn negentiende bij Standard. In september 2020 was het aan zijn...

Staande ovatie voor Simon Mignolet

Staande ovatie voor Simon Mignolet

Nog één keer op Stayen in actie komen, die wens ging niet in vervulling voor...

VIDEO: Kiest Wouter Vrancken voor Burgess, Leko en de VAR?

VIDEO: Kiest Wouter Vrancken voor Burgess, Leko en de VAR?

Christian Burgess of Brandon Mechele in je ploeg? Ivan Leko of Nicky Hayen? Kiest Wouter...