Jutgla naar Portugese topclub?

Zeno Debast ruilt Anderlecht voor Sporting CP. De Portugese topclub aast ook op de diensten van Ferran Jutgla. De Catalaanse spits geldt als mogelijke opvolger van Paulinho.
Sporting opende de gesprekken met het Griekse Panathinaikos om Fotis Ioannidis de aanvallende linie te laten versterken. De onderhandelingen leidden echter nergens toe vanwege de stugge houding van die club, meldt het Portugese medium Record.
De Portugese club kijkt nu dus naar alternatieven voor in de aanval en Jutglà staat op de lijst. De spits van Club Brugge is echter niet de allerhoogste prioriteit van Sporting voor de spitspositie.
Jutglà speelde afgelopen Jupiler Pro League-seizoen 35 wedstrijden voor Club Brugge. De aanvaller wist 8 keer het doel te treffen en 6 assists te geven.