Karetsas over La Louvière: “Niet de fijnste wedstrijd”
Een gelijkspel tegen Real Betis, dat proeft zoet. Racing Genk moet zondag bevestigen in de nationale competitie. La Louvière komt dan op bezoek. Kos Karetsas en zijn ploegmaten zullen de wedstrijd open moeten breken.
La Louvière telt twee punten minder dan Racing Genk. De Wolven lukten slechts zeven doelpunten in elf wedstrijden. Het tweede laagste in de Jupiler Pro League. De promovendus pakte de nodige punten met een hecht blok. Met negen tegendoelpunten volgen ze na koploper Union. Racing Genk slikte zestien goals.
“Niet de fijnste wedstrijd. Zij gaan waarschijnlijk inzakken”, blikt Kos Karetsas vooruit bij Sporza Radio. “Die wedstrijden zijn er jammer genoeg ook. Als voetballende speler is het leuker tegen Real Betis. Twee ploegen die willen voetballen, dat is leuker. Maar we moeten leren ook die wedstrijden klinisch te zijn en winnend af te sluiten.”
LEES OOK: Boycot fans KRC Genk in Westerlo?