Geen CL-finale voor Vincent Kompany
Leandro Trossard stoot met Arsenal naar de finale van de Champions League door, Vincent Kompany niet. Na een 5-4 nederlaag in het Parc des Princes – een match om duimen en vingers van af te likken – volgde een gelijkspel in de Allianz Arena.
70.000 fans moesten voor een helse sfeer zorgen. PSG moest in die hel kopje onder gaan. In de derde minuut mikte Ousmane Dembélé echter de 0-1 binnen. Een ijskoude douche voor Bayern München, dat op zoek moest naar minstens twee goals en er geen meer mocht incasseren.
Ça passe trop facilement ! Le PSG traverse le bloc bavarois en une seule combinaison et ouvre déjà le score après 3 minutes de jeu. 💥 #RTLsports pic.twitter.com/vh8eTVna0t
— RTL sports (@RTLsportsbe) May 6, 2026
Vincent Kompany zag de motor niet aanslaan. Uitgespeelde kansen lieten op zich wachten. Niet dat Bayern er niet voor ging. PSG moest in het defensief. Deed de arbitrage het goed? Nuno Mendes kon een tweede gele kaart krijgen, maar op advies van de vierde official kreeg Bayern plots de fout tegen.Even later claimde Kompany een penalty. Een trap van Vitinha belandde op de arm van Joao Neves. Geen strafschop oordeelde de arbitrage, tot woede van Kompany & co.
🤔 𝗪𝗔𝗦 𝗗𝗜𝗧 𝗚𝗘𝗘𝗡 𝗦𝗧𝗥𝗔𝗙𝗦𝗖𝗛𝗢𝗣? 🫱😱#UCL #ChampionsLeague #PSG #BAYPSG #Neves pic.twitter.com/UpUgZEPMWt
— Pickx Sports (@PickxSports) May 6, 2026
In de 94ste minuut werd het wel 1-1 via Harry Kane. Een tweede treffer kwam er niet voor Bayern. Zo eindigt het mooie avontuur in de halve finales van de Champions League.
Paris Saint-Germain bekampt op 30 mei Arsenal in de Hongaarse hoofdstad Boedapest.