“Kompany geweldig, Van Dijk meer een Rolls Royce”

03-05-2020 08:13
-
Geschreven door Redactie
“Kompany geweldig, Van Dijk meer een Rolls Royce”

Het loopt prima bij Liverpool. Vorig seizoen winnaar van de Champions League, nu met een straatlengte op kop in de Premier League. Virgil van Dijk speelt een belangrijke rol in dat succes.

James Milner kwam bij Manchester City aan 203 wedstrijden. Zijn teller bij Liverpool staat op 210 matchen. De 34-jarige middenvelder heeft veel lof over de prestaties van Virgil van Dijk, net als voor Vincent Kompany.

“Het zijn beide geweldige spelers”, stelt de 61-jarige international tegenover Sky Sports. “Vincent was waanzinnig. Hoe hij met teleurstellingen als blessures omging, was heel knap.”

“Hij deed alles om in te grijpen en was een fantastische leider en had qua verdedigen heel veel kwaliteiten. Ik zie hem als één van de beste verdedigers in de Premier League-historie.”

“Virgil is een ander type speler. Hij is meer een Rolls Royce. Hij lijkt niet veel tackles te maken en zorgt ervoor dat hij altijd op de goede plek staat. Misschien is zijn passing ook iets beter dan die van Vincent, maar hij kon wat beter schieten. Vincent wilde de bal af en toe nog wel eens in de bovenhoek schieten.”

Kompany looft fans Anderlecht (foto DC | www.voetbalbelgie.be)

Nieuwsbrief

Specials

SPECIAL: Groeimogelijkheden STVV

SPECIAL: Groeimogelijkheden STVV

Union Saint-Gilloise zat jarenlang in de lagere afdelingen en draait nu al meerdere seizoenen op...

“Dom geweld lokt nog meer dom geweld uit”

“Dom geweld lokt nog meer dom geweld uit”

De eerste overwinning voor Nicky Hayen als trainer van KRC Genk. Een belangrijke driepunter voor...

DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL

Op 8 september viel het doek over de zomermercato in de Jupiler Pro League 2025/2026....

Vrancken ziet geen paniekvoetbal bij STVV

Vrancken ziet geen paniekvoetbal bij STVV

STVV staat na 21 speeldagen op de tweede plaats. Dan wil je als trainer graag...

Nog veel huiswerk bij Anderlecht

Nog veel huiswerk bij Anderlecht

Anderlecht liet Mads Kikkenborg naar Mölde vertrekken en trok met Justin Heekeren een nieuwe keeper...