Kompany mikt op komst van Rode Duivel

Na 22 speeldagen in de Premier League staat Vincent Kompany met Burnley op de voorlaatste plaats in de stand. Met de jonge Chelsea-huurling David Datro Fofana haalde het vooralsnog maar één winterversterking. Is er een Rode Duivel op komst?
Volgens journalist Pete O’Rourke mikt Vincent Kompany op de komst van Thomas Meunier. De wingback zijn contract bij Borussia Dortmund loopt af na dit seizoen.
De vraag is of Meunier weg wil bij Dortmund. Hij heeft er zijn basisplaats heroverd en gaf in interviews aan dat een vertrek geen must is, zolang hij voldoende speeltijd krijgt.
Burnley line up surprise move for Borussia Dortmund and Belgium defender Thomas Meunier before Thursday’s transfer deadline. #Burnley #BVB #DeadlineDay pic.twitter.com/6zJOjkhyn6
— Pete O’Rourke (@SportsPeteO) February 1, 2024
LEES OOK: LIVE – Transfer Deadline Day