KRC Genk in de probleemhoek: 0 op 6

Geen puntenwinst bij Club Brugge. Racing Genk slikte er een late penaltytreffer van Maxim De Cuyper. Union kwam op voorsprong via een penalty van Promise David. Net na de rust schoof hij de 0-2 binnen. In de slotfase lukte Tolu Arokodare zijn 19e doelpunt van het seizoen.
De gelijkmaker viel echter niet meer uit de lucht. De eerste keer dit seizoen dat Racing Genk twee nederlagen op rij incasseert. “Op het slechtst mogelijke moment de eerste thuisnederlaag”, stelde commentator Nicolas De Brabander bij DAZN. “Union heeft zich de slimste getoond. Niet altijd op de mooiste manier.”
“Ze slaagden erin onder de huid te kruipen”, merkte voormalig Rode Duivel Gert Verheyen op. “Een schoonheidsprijs krijgen ze niet, maar de resultaten zijn er wel.”
“Genk kwam pas op het einde aan een kans, met een doelpunt van Tolu Arokodare”, gaf Olivier Deschacht aan. “Op Club Brugge verliezen is geen drama, maar dit is een tik. Ze gaan die punten moeten terugpakken op verplaatsing.”
Racing Genk moet naar Antwerp en krijgt de Great Old op bezoek. Daarna volgt een trip naar Union.
LEES OOK: Genk-Union 0-2: “Geen buitenspel”
LEES OOK: Penalty na VAR-check in Genk-Union