KRC Genk stelt Jarne Steuckers voor (VIDEO)

09-06-2024 14:00
-
Geschreven door Redactie
KRC Genk stelt Jarne Steuckers voor (VIDEO)

Je kon het gisteren op Voetbalbelgie.be lezen. Na Thorsten Fink ruilt ook Jarne Steuckers STVV voor KRC Genk. Daar hoort een gelimiteerde transfersom van 800.000 euro bij. Racing Genk heeft nu ook zijn komst met een filmpje aangekondigd.

De 22-jarige flankaanvaller lukte het afgelopen seizoen zeven doelpunten en zeven assists in 37 wedstrijden. Racing Genk zag Steuckers, die vier seizoenen bij de jeugd van Genk actief was, graag terugkeren. Daar hoort een contract voor vier jaar bij.

“Fink gaf mij veel vertrouwen bij Sint Truiden”, stelt Jarne Steuckers in een officiële mededeling van KRC Genk. “Toen zijn aanstelling bekend was, heb ik niet lang meer getwijfeld.”

“Ik bewaar mooie herinneringen aan mijn tijd op de Talent Academy van KRC Genk. Dat ik hier nu kan uitkomen voor de eerste ploeg, is voor mij de ideale volgende stap in mijn nog jonge carrière. Ik kom terecht in een sterke ploeg bij een ambitieuze club. Het stadion, de omkadering, de omgeving, alles is hier enorm professioneel geregeld. Ik wil hier meedoen voor de prijzen. Ik kan niet wachten om mij te tonen op het veld.”

“Als voormalig jeugdspeler was Jarne voor ons geen onbekende”, stelt Head of Football Dimitri de Condé. “Hij is een intelligente en creatieve speler die het spel kan verleggen. Daarnaast beschikt hij over een goede trap, ook uit de tweede lijn. Zijn statistieken bewijzen dat hij voor zijn ploeg ook beslissend kan zijn.”

LEES OOK: STVV reageert na vertrek Steuckers

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers wintermercato 2024/2025 België JPL

DOSSIER: Transfers wintermercato 2024/2025 België JPL

De Belgische wintermercato liep van 7 januari tot en met 3 februari. De clubs kunnen...

Deze transfermarkten zijn nog open

Deze transfermarkten zijn nog open

De Belgische wintermercato sloot op 3 februari af, net als in Duitsland, Frankrijk, Italië, Spanje...

VIDEO: “Hans Vanaken fantastische gast en geniale voetballer”

VIDEO: “Hans Vanaken fantastische gast en geniale voetballer”

Zes landstitels met Club Brugge, drie keer verkozen tot Gouden Schoen, mooie avonturen in de...

VIDEO Erik Van Looy lust competitieformat(s) niet

VIDEO Erik Van Looy lust competitieformat(s) niet

Van achttien naar zestien ploegen. De invoering van play-offs. De G6 probeert er nu een...

VIDEO Mignolet, Hayen en Delorge duimen voor STVV

VIDEO Mignolet, Hayen en Delorge duimen voor STVV

Degradatiezorgen voor STVV. Met nog vijf duels te spelen, staan de Kanaries bij de laatste...