KV Kortrijk pakt uit met mooi gebaar voor Oekraïense gemeenschap

21-10-2022 11:18
-
Geschreven door MK
KV Kortrijk pakt uit met mooi gebaar voor Oekraïense gemeenschap

Zaterdag neemt KV Kortrijk het in eigen huis op tegen KVC Westerlo. Voor die wedstrijd heeft KVK de Oekraïense gemeenschap van de stad uitgenodigd.

Met Oleksii Sych heeft KV Kortrijk een speler uit Oekraïne in de selectie. Samen met hem nodigde KVK de Oekraïense gemeenschap van de stad Kortrijk uit voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen KVC Westerlo.

“Dat we als club meer dan ooit een laagdrempelig en verbindend klimaat creëren, toont ook dit initiatief aan. Als familieclub proberen we alle drempels weg te werken, een verbindend klimaat te creëren en een maatschappelijke rol te spelen. Dat we de Oekraïense gezinnen, hun buddy’s en de volledige werking mogen verwelkomen kan hen even doen ontspannen en hun zorgen doen vergeten. Wij hopen dan alvast dat hun aanwezigheid onze spelers ook mag inspireren en extra mag motiveren”, aldus Jelle Brulez, COO van KV Kortrijk, tegenover het officiële clubkanaal.

LEES MEER OVER:

KV Kortrijk

Oekraïne

Nieuwsbrief

Specials

VIDEO Erik Van Looy lust competitieformat(s) niet

VIDEO Erik Van Looy lust competitieformat(s) niet

Van achttien naar zestien ploegen. De invoering van play-offs. De G6 probeert er nu een...

VIDEO Mignolet, Hayen en Delorge duimen voor STVV

VIDEO Mignolet, Hayen en Delorge duimen voor STVV

Degradatiezorgen voor STVV. Met nog vijf duels te spelen, staan de Kanaries bij de laatste...

Deze transfermarkten zijn nog open

Deze transfermarkten zijn nog open

De Belgische wintermercato sloot op 3 februari af, net als in Duitsland, Frankrijk, Italië, Spanje...

DOSSIER: Transfers wintermercato 2024/2025 België JPL

DOSSIER: Transfers wintermercato 2024/2025 België JPL

De Belgische wintermercato liep van 7 januari tot en met 3 februari. De clubs kunnen...

VIDEO Toby Alderweireld: “Alles kan in Play-off 1”

VIDEO Toby Alderweireld: “Alles kan in Play-off 1”

De titelstrijd lijkt tussen Racing Genk en Club Brugge te gaan. Toby Alderweireld hoopt dat...