KV Mechelen haalt Diouf

30-06-2025 11:59
-
Geschreven door Redactie
KV Mechelen haalt Diouf

KV Mechelen wil zich de komende weken nog versterken met een centrale verdediger. In hun zoektocht zijn De Kakkers uitgekomen bij de Senegalees Gora Diouf, die het afgelopen seizoen doorbrak bij FC Sion, zo meldt Het Nieuwsblad.

Diouf is een linksvoetige centrale verdediger, met een marktwaarde van vier miljoen euro volgens het alombekende Transfermarkt. Het afgelopen seizoen was hij een sterkhouder achterin bij FC Sion, de nummer drie uit de Zwitserse hoogste klasse.

Daar werd zijn contract echter niet verlengd, waardoor Diouf gratis op te pikken is. KV Mechelen wil niet aarzelen om hem binnen te halen, want het feit dat Diouf transfervrij op te halen is, maakt uiteraard dat er meerdere geïnteresseerden zijn.

Diouf, die naast als centrale verdediger ook op de linksachter uit de voeten kan, speelde het afgelopen seizoen 24 keer in de Super League. Daarin kon hij tweemaal scoren.

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

Op 25 juli begint het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League. Deze zomer zal...

Wat is er van Kévin Denkey?

Wat is er van Kévin Denkey?

Cercle Brugge wist Kévin Denkey in januari 2021 transfervrij over te nemen van Nîmes Olympique....

Toch een uittocht bij KRC Genk?

Toch een uittocht bij KRC Genk?

Sportief directeur Dimitri de Condé maakte zich sterk dat Racing Genk de groep goed samen...

BEKIJK Bart Appeltans ontwierp nieuw shirt STVV

BEKIJK Bart Appeltans ontwierp nieuw shirt STVV

STVV stelde op de fandag de outfit voor het seizoen 2025/2026 voor. Interieurarchitect Bart Appeltans...

Uittocht bij Club Brugge levert veel geld op

Uittocht bij Club Brugge levert veel geld op

Ferran Jutgla vertrok voor 5 miljoen euro naar Celta de Vigo. Casper Nielsen leverde ook...