KV Mechelen zonder topschutter tegen OHL?

30-01-2025 13:32
-
Geschreven door MK
KV Mechelen zonder topschutter tegen OHL?

Vrijdagavond trappen Oud-Heverlee Leuven en KV Mechelen de 24ste speeldag in de Jupiler Pro League op het programma. Beide ploegen kunnen de punten goed gebruiken in de strijd voor het behoud. Besnik Hasi moet in Leuven mogelijk stellen zonder topschutter Benito Raman.

Met 8 doelpunten is Benito Raman topschutter bij KV Mechelen dit seizoen. Mogelijk moet Besnik Hasi het zonder Raman doen in de Dijlederby tegen OHL.

Zeven minuten voor affluiten ging de 30-jarige aanvaller naar de kant tegen RSC Anderlecht. Geen tactische wissel, Raman had last aan de hamstrings.

Is hij volledig hersteld voor de belangrijke match tegen Oud-Heverlee Leuven? “We moeten nog beslissen of hij al dan niet speelt”, wordt Besnik Hasi geciteerd door Het Laatste Nieuws. “Het zou spijtig zijn als we hem moeten missen. Benito mist kansen, maar toonde wel dat hij kan scoren. Bovendien is hij bij heel veel kansen betrokken. Ook dat is een kwaliteit. Wat me meer zorgen baart, is zijn fitheid. Benito is een explosieve speler, met veel sprintmeters. Hij kon hetzelfde ritme nog geen 90 minuten aan. Ik ben altijd bang dat hij een blessure zou oplopen.”

LEES OOK: Besnik Hasi op het foute pad?

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

Op 25 juli begint het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League. Deze zomer zal...

BEKIJK: 14.000 fans op fandag Club Brugge

BEKIJK: 14.000 fans op fandag Club Brugge

Geen Ardon Jashari op de fandag van Club Brugge. Wel een massa blauwzwarte fans. Een...

Dieumerci Mbokani hakt de knoop door

Dieumerci Mbokani hakt de knoop door

Na een passage bij FC Noah Erewan liet Dieumerci Mbokani de deur op een kier....

Wat is er van Kévin Denkey?

Wat is er van Kévin Denkey?

Cercle Brugge wist Kévin Denkey in januari 2021 transfervrij over te nemen van Nîmes Olympique....

Toch een uittocht bij KRC Genk?

Toch een uittocht bij KRC Genk?

Sportief directeur Dimitri de Condé maakte zich sterk dat Racing Genk de groep goed samen...