KV Oostende veegt 1,1 miljoen euro bondsschulden weg

18-03-2024 19:28
-
Geschreven door Redactie
KV Oostende veegt 1,1 miljoen euro bondsschulden weg

In de hoop geen nieuwe puntenaftrek opgelegd te krijgen, betaalde KV Oostende 1,1 miljoen euro aan openstaande schulden aan RSZ, BTW en transfers. Tijdelijk bewindsvoerder Werner Van Oosterwyck ziet dit als een volgende stap in het overnamedossier. De gesprekken met mogelijke overnemers verlopen positief. Er zouden drie concrete pistes zijn.

“Stap voor stap maken we progressie. Het zou natuurlijk op alle vlak een zucht van opluchting zijn, mochten we ons snel kunnen verzekeren van het behoud”, stelt KV Oostende via het clubkanaal.

“Met het betalen van deze schulden hebben we nu een eerste, belangrijke stap gezet. Een overname moet nu logischerwijs een volgende stap worden.”

“Gezien de enorme inspanningen die hiervoor de afgelopen week geleverd zijn, hebben we er dan ook vertrouwen in dat ons geen extra puntenaftrek wacht.”

KV Oostende staat net boven de degradatiezone in de Challenger Pro League. Op 31 maart volgt een belangrijke uitmatch: op bezoek bij Seraing, dat twee punten minder telt.

 

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

Op 25 juli begint het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League, met 26 mei...

VIDEO: “Geef Rudi Garcia een kans”

VIDEO: “Geef Rudi Garcia een kans”

Tientallen namen passeerden de revue, toen het over de opvolging van Domenico Tedesco ging. Sergio...

Play-downs: Cercle Brugge 73,86%, STVV 74,93%

Play-downs: Cercle Brugge 73,86%, STVV 74,93%

Hoogspanning in de Jupiler Pro League zondag. De zes ploegen voor Play-off 1 zijn bekend....

De promotiestrijd in de Challenger Pro League

De promotiestrijd in de Challenger Pro League

Hoogspanning in tweede klasse. Met nog vijf speeldagen af te werken nam RWDM de leidersplaats...

Nog geen 2 Belgische clubs in Champions League

Nog geen 2 Belgische clubs in Champions League

Twee Belgische clubs in de League Phase van de Champions League, dat is nog niet...