Lapoussin moet andere club zoeken

Na vier seizoenen lijkt er een einde te komen aan de samenwerking tussen Union en Loïc Lapoussin. De 28-jarige Malagassiër is niet mee op stage en blijkt al even met de B-kern mee te trainen.
15 doelpunten en 26 assists in 164 wedstrijden. Daar lijkt het bij te blijven. Bij Union verwijten ze de flankspeler een gebrek aan professionalisme. Zo kwam hij regelmatig te laat op training.
La Dernière Heure kreeg bij Union te horen dat Lapoussin in het kader van een transfer vragende partij was om niet mee te gaan op stage. In het andere kamp valt te horen dat zijn verwijdering uit de A-kern louter te maken heeft met een mogelijke transfer.
De voormalige speler van Red Star FC en Excelsior Virton is een van de laatste overblijvers van de ploeg die naar de eerste afdeling promoveerde. Hij ligt nog een jaar onder contract. De vijftienvoudige international heeft een marktwaarde van 4 miljoen euro achter zijn naam staan.