Leistner haalt de derby STVV-Genk niet

03-03-2023 13:58
-
Geschreven door Redactie
Leistner haalt de derby STVV-Genk niet

Toni Leistner miste vier matchen vanwege een spierblessure en was er daarna terug bij tegen Westerlo en Sporting Charleroi. De 32-jarige aanvoerder kampt echter met problemen aan de achillespees en trainde ook vandaag niet mee. De derby STVV-Racing Genk zal hij vanuit de tribune moeten volgen.

Hij miste 21 competitiematchen op rij geen minuut en pakte als centrale verdediger slechts twee gele kaarten. Toni Leistner was aan een ijzersterk seizoen bezig. Daar kwam eind januari verandering in. “Het ziet er niet zo goed uit”, stelt trainer Bernd Hollerbach aan Voetbalbelgie.be. Tenzij Leistner zaterdag plots met de groep in actie komt op de laatste training voor de derby doet hij niet mee.

“We gaan hem zeker missen, maar ik ben geen trainer die in een hoekje gaat zitten wenen. Toni was onlangs vijf weken out. Jorge Teixeira heeft ons al goed geholpen en dat zal hij opnieuw doen. Als je na lange tijd terug in de ploeg komt, is dat niet gemakkelijk, want je moet het juiste ritme vinden. Maar ik heb veel vertrouwen in Teixeira. Hij staat er altijd voor de ploeg.”

LEES OOK: Gianni Bruno (STVV): “Match van het jaar tegen KRC Genk”

 

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers wintermercato 2024/2025 België JPL

DOSSIER: Transfers wintermercato 2024/2025 België JPL

De Belgische wintermercato liep van 7 januari tot en met 3 februari. De clubs kunnen...

Deze transfermarkten zijn nog open

Deze transfermarkten zijn nog open

De Belgische wintermercato sloot op 3 februari af, net als in Duitsland, Frankrijk, Italië, Spanje...

VIDEO Toby Alderweireld: “Alles kan in Play-off 1”

VIDEO Toby Alderweireld: “Alles kan in Play-off 1”

De titelstrijd lijkt tussen Racing Genk en Club Brugge te gaan. Toby Alderweireld hoopt dat...

IN BEELD: Het nieuwe Camp Nou van FC Barcelona

IN BEELD: Het nieuwe Camp Nou van FC Barcelona

FC Barcelona hoopte dit seizoen het Estadi Olimpic Lluis Companys terug te kunnen ruilen voor...

Massa vuurwerk bij AA Gent – Anderlecht (VIDEO)

Massa vuurwerk bij AA Gent – Anderlecht (VIDEO)

De sfeergroepen van KAA Gent hadden bij de thuismatch tegen RSC Anderlecht een massa vuurwerk...