Leoni rekent af met Besnik Hasi
Théo Leoni ruilde in de zomer RSC Anderlecht voor het Franse Stade Reims. De middenvelder rekent in een interview af met Besnik Hasi.
“Het klopt dat het met de komst van Besnik Hasi anders werd. Hij zag andere profielen”, stelt Théo Leoni tegenover RTL Sport. “Ik vind dat ik nooit echt mijn kans heb gekregen.”
Slechts één keer stond Leoni aan de aftrap onder Hasi. “Ik weet niet of je een speler op één wedstrijd kunt beoordelen.” De publieklieveling van het Lotto Park vroeg om meer duidelijkheid, maar kreeg die niet. “Er waren veel vage situaties voor veel spelers.”
Bij Stade Reims is Karel Geraerts de trainer. Leoni zit in de Ligue 2 aan 19 wedstrijden, goed voor 88% van de speelminuten. Daarin gaf hij vier assists.
LEES OOK: Anderlecht doet extra inspanning voor Schreuder