Leysen en Nyakossi weg bij OHL?
OH Leuven draait al jaren in de rode cijfers. Eigenaar King Power duwde extra geld in de club. Blijft dat liedje duren? OHL lijkt op zoek te gaan naar meer transferinkomsten.
De naam van Tobe Leysen duikt al een tijd bij de transfergeruchten op. De 23-jarige doelman wil graag een stap hogerop zetten. Naar een Belgische topclub of een eerste avontuur in het buitenland? Leysen ligt nog anderhalf jaar onder contract. Transfermarkt schat zijn marktwaarde op 4 miljoen euro.
De Kempenaar pikte 4 matchen mee bij KRC Genk en 87 onder de lat bij OHL.
Roggerio Nyakossi kan de kassa van OHL ook laten rinkelen. De 21-jarige Zwitserse centrale verdediger kwam een jaar geleden voor 800.000 euro over van Olympique Marseille. Southampton en Portsmouth willen Nyakossi naar de Engelse tweede klasse halen. Is de belangstelling van West Ham United reëel of uit de lucht gegrepen? Er is ook interesse uit de Bundesliga. OHL sloeg een bod van zo’n 2 miljoen euro af.