“Lukaku is allergrootste troef op EK”

De Rode Duivels zijn klaar voor het EK. Zondag legde het vicewereldkampioen Kroatië over de knie. Een ijzersterke Romelu Lukaku maakte het enige doelpunt in de wedstrijd. Analist Peter Vandenbempt is vol lof over ‘Big Rom’.
“Lukaku is echt een kapstok van roestvrij staal waaraan dit elftal zich vastklampt in moeilijke momenten. Als je het mij vraagt is hij onze allergrootste troef op het EK. Hij maakt indruk en boezemt angst in bij de tegenstander. Lukaku is een spits die heel Europa ons benijdt. Hij is gretig, onvermoeibaar, alles gespeeld, hyperambitieus en gedreven om Europees kampioen te worden”, aldus Peter Vandenbempt tegenover Sporza.
De 28-jarige Romelu Lukaku is topschutter aller tijden bij de Rode Duivels. Tegen Kroatië maakte hij zijn 60ste doelpunt als international. In het shirt van zijn club Inter was hij dit seizoen goed voor 30 doelpunten in 44 wedstrijden.
LEES OOK: Degryse ziet Lukaku als speerpunt