Lukebakio geschorst: “Ik ben de bondscoach niet”
Invaller tegen Slowakije, een basisplaats tegen Roemenië. Dodi Lukebakio pakte in beide duels een gele kaart en heeft zo een schorsing aan zijn been.
“Ik kreeg in de eerste match meteen geel: ‘ik dacht, wauw, zo snel gaat het.’ En tegen Roemenië moest ik die fout maken. Ik zou het zo opnieuw doen. Maar het was lastig. Dom dom, dacht ik. En dus helaas geschorst. Het is nu zo. Ik heb het een plek kunnen geven. Ik ga woensdag supporteren.”
Die gele kaart kwam er na een verkeerde pass van ploegmaat Wout Faes. “Of ik er met Faes over heb gepraat? Niet echt, we hebben er wat om gelachen. Hij heeft het niet expres gedaan, hé.”
Domenico Tedesco kan Johan Bakayoko laten starten. Jérémy Doku en Leandro Trossard zijn opties. Charles De Ketelaere speelde ook al op rechts.
“Wie mij moet vervangen? Ik ben niet de bondscoach”, reageede Dodi Lukebakio op de persbabbel. “De trainer zal dat bepalen met zijn staf. Maar we hebben veel goeie spelers. Het is een luxe.”
LEES OOK: Boskamp maakt zich toch wat zorgen om Rode Duivels