Maldini verdedigt transfer De Ketelaere

Geen finaleplaats voor AC Milan in de Champions League. Sneuvelen tegen aartsrivaal Inter, dat doet pijn. De Rossoneri dreigen bovendien naast een ticket voor de volgende editie te grijpen. Er klinkt kritiek. Dan gaat het ook over de transfer van Charles De Ketelaere.
AC Milan staat op de vijfde plaats in de Serie A. Inter telt vijf punten meer, Lazio vier. Er zijn nog slechts drie speeldagen. “Ons seizoen is nog niet afgelopen, maar we zijn het aan onze stand verplicht om in de top 4 te eindigen”, stelt sportief directeur Paolo Maldini tegenover de Italiaanse media.
Ze kijken daarbij naar wat er met Juventus zal gebeuren. Als de recordhouder gestraft wordt vanwege gesjoemel zouden ze nog uit de top 4 kunnen vallen.
Maldini richt zich tot de Amerikaanse eigenaars. “Bij Milan mag je pas tevreden als je blijft winnen. We moeten meer investeren om in de top 4 van Italië te blijven en op deze voet verder te blijven gaan in Europa. We hebben een heel lange economische en sportieve reis afgelegd om hier terug te komen. Ons team is gemiddeld drie jaar jonger dan Inter, dat was ook te zien.”
“We willen een jong team bouwen en nemen daarmee zekere risico’s. Het was misschien makkelijker om vorig jaar zomer iemand als Paulo Dybala te halen in plaats van Charles De Ketelaere, maar dat zou niet hebben gepast in het traject dat we met de eigenaren hebben uitgezet.”