Martinez op het matje geroepen bij clubtrainer

23-12-2022 19:27

Martinez op het matje geroepen bij clubtrainer

Emiliano Martínez had een belangrijk aandeel bij de eindwinst van Argentinië op het WK 2022. Hij werd ook verkozen tot beste doelman. De wijze waarop hij vierde wekte al snel discussie op.

Martinez ging niet alleen in het stadion uit zijn dak. In de kleedkamer laste hij bij de polonaise een stiltemoment in voor Kylian Mbappé. Bij de viering in Buenos Aires had Emiliano Martinez een beeltenis van de Franse goalgetter bij. Een speler kleineren die drie keer raak trof, dat doe je best niet als doelman. Waarom je bij intense vreugdemomenten zoveel aandacht hebt voor de tegenpartij, dat wekt ook vragen.

Noël Le Graët, bondsvoorzitter van Frankrijk, maakte even later zijn beklag bij zijn Argentijnse collega Claudio Tapia. Binnenkort moet Martinez zich bij Aston Villa melden.

Goed uitrusten

Zijn trainer Unai Emery loopt ook met bedenkingen rond. “Als je zoveel emoties hebt, is het soms moeilijk om dat te controleren”, reageerde de Spaanse trainer. éIk zal volgende week met hem over sommige celebrations praten, maar hij zit nog bij de nationale ploeg. Als hij weer bij ons is, en onder onze verantwoordelijkheid valt, kunnen we hier even over praten.”

Emery wil niet alleen naar die negatieve bijklank kijken. “Hij heeft het WK gewonnen met zijn land en dat is geweldig. De supporters van Aston Villa moeten trots op hem zijn. “Hij komt volgende week terug, maar ik wil dat hij nu vooral goed uitrust.” Emery vreest niet voor een vertrek van Martinez. “Ik werkte al met hem samen bij Arsenal en ben blij dat we hier weer met elkaar samenwerken.”

LEES OOK: Messi wil ook in Parijs vieren: applaus of fluitconcerten?

Nieuwsbrief

Specials

Dossier: Overzicht Transfers zomer 2023 – België Jupiler Pro League

Dossier: Overzicht Transfers zomer 2023 – België Jupiler Pro League

Financiële zorgen bij meerdere clubs in de Jupiler Pro League. De nood aan uitgaande transfers...

Wat is er van Thomas Didillon?

Wat is er van Thomas Didillon?

Anderlecht gooide in de zomer van 2018 ruim 2 miljoen euro op tafel voor de...

Opstelling Rode Duivels vs. Zweden

Opstelling Rode Duivels vs. Zweden

De Rode Duivels komen vrijdagavond in Zweden in actie. De eerste interland onder de leiding...

FOTO’S: Lachende gezichten op training Rode Duivels

FOTO’S: Lachende gezichten op training Rode Duivels

De Rode Duivels bereiden zich in het nationale oefencentrum in Tubeke voor op de eerste...

STVV-fans wachten op nieuws

STVV-fans wachten op nieuws

Windstilte in de Jupiler Pro League. Bij een aantal clubs grijpen ze de interlandbreak aan...