Match van de laatste kans voor John van den Brom

30-11 10:42

Match van de laatste kans voor John van den Brom

KRC Genk verloor zondag met een man meer tegen landskampioen Club Brugge. Bij een 2-1-stand leek er nochtans geen vuiltje aan de lucht. Door die nederlaag is de positie van John van den Brom opnieuw hoogst onzeker. Bovendien staat er een opvolger klaar.

We spoelen een dikke maand terug. Op vrijdag 24 oktober ging KRC Genk kansloos onderuit in eigen huis tegen AA Gent (0-3). De vijfde nederlaag op rij. Het bestuur greep in en ontsloeg niet John van den Brom maar wel diens assistent en boezemvriend Dennis Haar. Een duidelijk signaal van het Genk-bestuur richting van den Brom.

Begin november haalde KRC Genk met Glen Riddersholm een nieuwe T2. Maar de 49-jarige Deen is eigenlijk een T1. Eentje met een mooi CV. Zo werd hij in 2015 landskampioen met FC Midtjylland. In 2020 pakte hij met het kleinere SønderjyskE de beker.

Als Genk woensdag verliest in de beker tegen Club Brugge is het allicht einde verhaal voor van den Brom in de Cekega Arena. Glen Riddersholm staat alvast klaar om over te nemen.

LEES MEER OVER:

John van den Brom

KRC Genk

Nieuwsbrief

Specials

Dossier: Transfers wintermercato 2023/24 België Jupiler Pro League

Dossier: Transfers wintermercato 2023/24 België Jupiler Pro League

Op 5 januari 2024 begint de wintermercato in België. Op 1 februari volgt de Transfer...

Club Brugge heeft meerdere werkpunten

Club Brugge heeft meerdere werkpunten

Na het gelijkspel tegen STVV gaf Ronny Deila mee dat Club Brugge voldoende kansen had...

FOTO’S: Optocht jeugdspelers KRC Genk

FOTO’S: Optocht jeugdspelers KRC Genk

Voor de derby tussen Racing Genk en STVV konden de toeschouwers kennismaken met de spelers...

Het trainerskerkhof bij KV Kortrijk

Het trainerskerkhof bij KV Kortrijk

KV Kortrijk gooide Edward Still op straat en moet op zoek naar de vijfde trainer...

FOTO’S: Mooi eerbetoon voor Lon Polleunis

FOTO’S: Mooi eerbetoon voor Lon Polleunis

Lon Polleunis speelde zich bij STVV en RWDM in de kijker, won in 1968 de...