Mauves Army Anderlecht slaat mea culpa

08-10-2024 19:50
-
Geschreven door Redactie
Mauves Army Anderlecht slaat mea culpa

Na een reeks van incidenten bij de onderlinge duels tussen Anderlecht en Standard werd beslist om dit seizoen geen bezoekers toe te laten. Mauves Army reageerde met een boycot van twaalf minuten. Dat leverde een fluitconcert van de andere fans van Anderlecht op plus een ‘shame on you’.

Die reactie had ook te maken met de gebeurtenissen in de uitwedstrijd tegen Real Sociedad. Enkele aanhangers gooiden met afgebroken zitjes en andere projectielen.

Supportersgroep Mauves Army biedt excuses aan. “Wij hebben collectief gefaald in het beheersen van het gedrag van enkele leden”, luidt het statement. “Voor hun daden is er geen enkel excuus, en we kunnen enkel de feiten erkennen. Het zal tijd en inspanning vergen om de gemaakte fouten recht te zetten. We zullen intern de nodige lessen trekken uit dit fiasco en stappen ondernemen om het voortbestaan van onze groep te waarborgen.”

 

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL

Op 8 september viel het doek over de zomermercato in de Jupiler Pro League 2025/2026....

Tolu Arokodare zit nog aan 0 PL-goals

Tolu Arokodare zit nog aan 0 PL-goals

21 doelpunten in de Jupiler Pro League, Tolu Arokodare achtte de tijd rijp om een...

Supporters Standard doorgestuurd op Chaussée d’Amour

Supporters Standard doorgestuurd op Chaussée d’Amour

Standard bakte er weinig van op Stayen en ging met lege handen naar huis. De...

Grote vernieuwingsgolf bij Club Brugge na dit seizoen?

Grote vernieuwingsgolf bij Club Brugge na dit seizoen?

Sterk presteren in de Champions League, dat laat sporen na. Ferran Jutgla, Chemsdine Talbi, Maxim...

Bruno – Bolat – Muleka – Onuachu

Bruno – Bolat – Muleka – Onuachu

Met de regelmaat van de klok trekken spelers die in de Belgische Pro League actief...