Messi verlaat PSG

01-06-2023 13:55
-
Geschreven door Redactie
Messi verlaat PSG

Het avontuur van Lionel Messi bij Paris Saint-Germain loopt af. De Argentijnse aanvaller maakte zijn afscheid bekend. Messi speelde twee seizoenen bij PSG.

Zaterdag neemt hij afscheid van het publiek in een thuiswedstrijd tegen middenmoter Clermont Foot. Lionel Messi zit dit seizoen aan zestien doelpunten en zestien assists in de Ligue 1. Messi droeg tot op heden 74 keer het shirt van de Parijzenaren, goed voor 32 treffers en 35 assists.

“Ik heb de eer gehad om de beste speler uit de geschiedenis van het voetbal te hebben mogen trainen”, stelt PSG-trainer Christophe Galtier.

FC Barcelona zou Lionel Messi graag terug willen halen. Geen sinecure met de financiële problemen in het achterhoofd. Er is ook belangstelling uit Saoedi-Arabië en Amerika.

Het huwelijk tussen PSG en Messi werd geen voltreffer van formaat. Met Messi in de gelederen kroonde PSG zich weliswaar tweemaal tot kampioen van Frankrijk, maar landskampioen worden is geen bijzondere prestatie meer. Het is de club vooral te doen om de Champions League, waarin Messi niet is geslaagd het verschil te maken. PSG werd in de voorbije twee seizoenen al in de achtste finales van het miljardenbal uitgeschakeld. Eerst door Real Madrid, in maart jongstleden bleek Bayern München te sterk.

LEES MEER OVER:

Lionel Messi

PSG

Transfers

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

Op 25 juli begint het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League. Deze zomer zal...

Wat is er van Eric Bocat?

Wat is er van Eric Bocat?

STVV zat vorig seizoen dicht tegen Play-off 1 aan. In de zomermercato dienden ze meerdere...

Wouter Vrancken begint aan ‘speciaal avontuur’ (VIDEO)

Wouter Vrancken begint aan ‘speciaal avontuur’ (VIDEO)

Instappen halfweg de play-offs, bij een ploeg die kan degraderen, veel trainers zouden er hun...

VIDEO: Eerste training Wouter Vrancken bij STVV

VIDEO: Eerste training Wouter Vrancken bij STVV

Wouter Vrancken is terug een Kanarie. De 46-jarige Truienaar moet STVV in de eerste afdeling...

FOTO’S: Eerste training Wouter Vrancken bij STVV

FOTO’S: Eerste training Wouter Vrancken bij STVV

Wouter Vrancken kwam als speler aan 206 wedstrijden in een shirt van STVV. De 46-jarige...