Michel Preud’homme was niet op de hoogte
Club Brugge haalde Guilian Preud’homme binnen als CEO van Club NXT, de tweede ploeg in de 1B-reeks. Hij moet ook de vrouwenploeg YLA vooruit helpen. Zijn vader Michel heeft niets met die job te maken.
“Het mooie was dat hij niks afwist van de interesse”, stelt Guilian Preud’homme bij Het Laatste Nieuws. “Dat was voor mij heel belangrijk. Dat ze niet eerst bij hem hadden gepolst en dat hij er voor niks tussen zat. Het ging om míj. Zo hoort het.”
Daarom dat hij ook blij is dat hij bij Club niet automatisch beschouwd wordt als ‘zoon van’. Papa “Totaal niet. Ik had mezelf gezegd: Ik geef me drie maanden en dan moeten ze mij hier als Guilian zien, anders heb ik het niet goed gedaan. Maar dat is nooit een probleem geweest. Als het over papa gaat, is het meestal omdat ik er zelf over begin.” Dat de buitenwereld die link wel altijd gaat blijven leggen is voor hem geen probleem. “Dat besef ik, maar da’s ook goed. De label ‘Preud’homme’ is een positíéve label. De Preud’hommes, dat zijn werkers, die zijn correct, hebben een goed hart.”