Mignolet geeft de strijd niet op

16-02-2023 09:56

Mignolet geeft de strijd niet op

‘It ain’t over until it’s over’ laat Simon Mignolet via zijn sociale media weten. Club Brugge maakt na een 0-2 tegen Benfica nog slechts een waterkans op een plaats in de volgende ronde in de Champions League. De doelman wil daar voluit voor blijven gaan.

“Het tweede doelpunt doet veel pijn”, vertelt Simon Mignolet na afloop tegen VTM. “Ik vind dat we absoluut een goede wedstrijd hebben gespeeld, maar de Champions League wordt altijd beslist met details. We hebben in de eerste helft een aantal kansen die je kan afmaken. In de tweede helft zorgen twee foutjes voor een 0-2 achterstand.”

In de slotfase zorgden de Portugezen voor een verdubbeling van de stand. “Ik denk dat 0-1 op zich nog een goed resultaat had geweest. Ook niet gemakkelijk natuurlijk, maar het had op het einde nog 0-3 of 0-4 kunnen zijn”, meent de doelman. “We hebben nog iets om voor te spelen in Benfica en dat gaan we trachten te doen.”

Toch is Mignolet wel te spreken over het veldspel van zijn ploeg. “Club Brugge speelde beter dan in de competitie omdat de tegenstander ook voetbal wil spelen en dan krijg je ruimte. Ik denk dat we een goede match hebben gespeeld. Ik denk dat we vandaag ook getoond hebben dat we de evenknie zijn van Benfica. Ze hebben vandaag twee keer gescoord, maar het hangt van de details af. Wij kunnen daar ook twee keer scoren.”

LEES OOK: Vanaken: “Met dat gevoel naar Benfica”

Nieuwsbrief

Specials

Interview met Mathias Delorge: “In voetbal is alles mogelijk”

Interview met Mathias Delorge: “In voetbal is alles mogelijk”

10 april 2022, Bernd Hollerbach liet Mathias Delorge vijf minuten invallen tegen Standard. Na een...

Dossier: Transfers wintermercato 2023/24 België Jupiler Pro League

Dossier: Transfers wintermercato 2023/24 België Jupiler Pro League

Op 5 januari 2024 begint de wintermercato in België. Op 1 februari volgt de Transfer...

Union bijna 3 maanden zonder nederlaag in België!

Union bijna 3 maanden zonder nederlaag in België!

De bekermatch Beveren-Union leek op verlengingen af te stevenen. In de extra tijd viel er...

Vrancken of het aankoopbeleid de schuldige?

Vrancken of het aankoopbeleid de schuldige?

KRC Genk toonde weinig grinta. Wouter Vrancken wist dat terug in de ploeg te jagen....

Het trainerskerkhof bij KV Kortrijk (bis)

Het trainerskerkhof bij KV Kortrijk (bis)

Op 26 september luidde de titel ‘Het trainerskerkhof bij KV Kortrijk’. Op 6 december vallen...