Mignolet komt niet meer in actie
Club Brugge zou Arsenal bekampen met Simon Mignolet onder de lat. Dani Van den Heuvel kreeg een kwartier voor de aftrap te horen dat hij onder de lat zou staan.
“Simon Mignolet viel geblesseerd uit tijdens de opwarming voor de wedstrijd Club Brugge – Arsenal. Onderzoek bracht een letsel aan de buikspieren aan het licht. De doelman blijft sowieso aan de kant tot na de winterstop”, luidt het statement.
Hij komt dus niet in actie tegen Dender, AA Gent en Racing Genk. Mignolet komt dan aan 21 matchen in één seizoen die hij moest missen vanwege een blessure. In 2023/2024 moest hij 12 matchen missen.
Afwachten of Simon Mignolet na de winterstop meteen terug inzetbaar is. Club Brugge trekt op 13 januari naar Sporting Charleroi. Nordin Jackers liep op 26 september twee gebroken ribben op in de partij tegen Sporting CP. Daar zou een afwezigheid van zes weken bij komen kijken.
LEES OOK: “Het was niet op met Nicky Hayen”