“Mignolet veel te goed voor Belgische competitie”

Club Brugge pakte vorig seizoen toch nog de landstitel, met dank aan Simon Mignolet. De Bruggelingen overwinteren binnenkort voor het eerst in de Champions League, opnieuw met dank aan de keeper.
Simon Mignolet verkeert al maanden in bloedvorm. “Toen Mignolet in 2019 naar België terugkeerde was dat verrassend. Ik vond hem veel te goed om in onze competitie te komen spelen”, merkt Stef Wijnants bij Radio 2 op.
“Hij is een op en top prof. Mignolet wil altijd en overal winnen. Hij verzorgt zich uitstekend en heeft een geweldige wedstrijdmentaliteit. Dat was al toen Peter Voets hem vijftien jaar geleden als snaak van negentien in de goal dropte bij STVV. Ja kan er nu al donder op zeggen dat Mignolet de Gouden Schoen wint.”
Het is 33 jaar geleden dat een doelman die prijs nog won. Als Simon Mignolet de Gouden Schoen wint, wordt hij de vijfde Limburger na Lon Polleunis, Eric Gerets, Lei Clijsters en Hans Vanaken.