Mignolet wel, Nilsson niet

Club Brugge kan vandaag een goede zaak doen in de titelstrijd. Als ze Union met lege handen naar huis sturen, tellen ze vier punten meer dan Racing Genk en vijf op Union. Nicky Hayen kan daarbij een beroep doen op Simon Mignolet.
De voormalige Rode Duivel moest tegen AA Gent net voor de rust de strijd staken. Mignolet had last aan de knie. Hij is inzetbaar tegen Union. Dat geldt ook voor Bjorn Meijer, die hersteld is van een hamstringblessure en wedstrijdritme opdeed bij Club NXT. De Nederlander kwam voor het laatst met het eerste elftal in actie op 25 januari tegen KV Kortrijk.
Gustaf Nilsson loopt er straks niet bij tegen zijn ex-club. De Zweedse spits heeft last aan het kuitbeen. Wellicht duikt Romeo Vermant zo opnieuw in de elf op. Hij mikte twee keer raak in Gent.
LEES OOK: Paul Gheysens verkoopt aan Russen