Mirisola à la Karetsas?

04-07-2025 09:13
-
Geschreven door Redactie
Mirisola à la Karetsas?

Kos Karetsas brak vorig seizoen helemaal door bij KRC Genk. Tientallen buitenlandse clubs volgen zijn prestaties op de voet. Robin Mirisola hoopt dat voorbeeld te kunnen volgen.

De 18-jarige spits kwam vorig seizoen bij Jong Genk uit. Hij lukte 7 doelpunten en 3 assists in 22 wedstrijden. Hij stroomt door naar de A-kern. Thorsten Fink lijkt te geloven in zijn kwaliteiten. “We hebben al vaker gepraat”, vertelt Robin Mirisola in Het Belang van Limburg.

“De coach drukte me op het hart dat hij in me gelooft en dat ik vooral moet geloven in mezelf, maar ook geduld moet tonen. Dan zal hij me belonen. Fink durft jonge spelers voor de leeuwen te gooien. De trainer zegt dat hij ook voor mij een plan heeft, dat geeft vertrouwen.”

De talentvolle centrumspits (1m82) kan ook als rechtsbuiten uit de voeten. Robin Mirisola ligt tot midden 2027 onder contract. Het jeugdproduct van KRC Genk kwam vier keer met de Belgische U19 in actie.

LEES OOK: Mmaee optie voor STVV?

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

Op 25 juli begint het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League. Deze zomer zal...

Wat is er van Kévin Denkey?

Wat is er van Kévin Denkey?

Cercle Brugge wist Kévin Denkey in januari 2021 transfervrij over te nemen van Nîmes Olympique....

Toch een uittocht bij KRC Genk?

Toch een uittocht bij KRC Genk?

Sportief directeur Dimitri de Condé maakte zich sterk dat Racing Genk de groep goed samen...

BEKIJK Bart Appeltans ontwierp nieuw shirt STVV

BEKIJK Bart Appeltans ontwierp nieuw shirt STVV

STVV stelde op de fandag de outfit voor het seizoen 2025/2026 voor. Interieurarchitect Bart Appeltans...

Uittocht bij Club Brugge levert veel geld op

Uittocht bij Club Brugge levert veel geld op

Ferran Jutgla vertrok voor 5 miljoen euro naar Celta de Vigo. Casper Nielsen leverde ook...