Mogi Bayat graaft doodskist op

02-06-2021 10:30
-
Geschreven door Redactie
Mogi Bayat graaft doodskist op

Het zit er bovenarms op bij FC Nantes. Een groot deel van de fans willen de Poolse eigenaar Waldemar Kita en zijn handlanger Mogi Bayat weg. Die zijn echter niet van plan zich terug terug te trekken. 

Recent drongen enkele aanhangers het stadion binnen, om verhaal te halen bij het bestuur. Voorzitter Kita kon nog tijd ontzet worden. De ultras van FC Nantes pakten even later met een volgende actie uit: een doodskist met als opschrift FC Kita.

Bayat ging met enkele bestuursleden die doodskist terug opgraven. Een initiatief dat niet in goede aarde valt bij de aanhang. Waarom doet een makelaar dat?

De fans vermoeden al langer dat Mogi Bayat meer is dan de huismakelaar van FC Nantes.

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL

Op 8 september viel het doek over de zomermercato in de Jupiler Pro League 2025/2026....

Nog veel huiswerk bij Anderlecht

Nog veel huiswerk bij Anderlecht

Anderlecht liet Mads Kikkenborg naar Mölde vertrekken en trok met Justin Heekeren een nieuwe keeper...

STVV investeert ruim 2 miljoen euro

STVV investeert ruim 2 miljoen euro

“Het beste voetbal in België”, merkte Frank Boeckx meermaals op. Thorgan Hazard ziet in STVV...

KRC Genk mag in de spiegel kijken: probleem in aanval

KRC Genk mag in de spiegel kijken: probleem in aanval

Racing Genk verkocht Tolu Arokodare en haalde er Aaron Bibout en Jusef Erabi voor respectievelijk...

VIDEO Interview Wouter Vrancken: “Niet zakken”

VIDEO Interview Wouter Vrancken: “Niet zakken”

2025 bracht veel moois voor Wouter Vrancken: STVV in eerste gehouden, dit seizoen op de...